СТІЛ ЗАМОВЛЕНЬ
Авто-мийка
UA
RU

Про нас

Drive Club 4Х4 - це клуб з широким барним асортиментом, авторською кухнею і концептуальної атмосферою. У розпорядженні гостей є все для веселого проведення часу: коктейлі, смачні страви, димні кальяни, більярдні столи та трансляція головних спортивних подій на 8 широкоформатних телевізійних панелях та великому проекторі. Ми подбали й про тих, хто за кермом, підготувавши для них широкий асортимент лимонадів, безалкогольних напоїв, чаю та кави. В святкові дні та на вихідних, наш DRIVEовий DJ створює атмосферу запального вечора. В Drive Club 4X4 ми з радістю та професійним сервісом приймаємо різноманітні заходи: корпоративи, бенкети, дні народження, тощо.


А так же, для власників автомобілів, ми надаємо широкий спектор послуг висококласної автомийки європейського зразка! В Drive Club 4x4 можна зайти, щоб випити кави або смачно пообідати, або просто з комфортом зачекати на м'якому дивані в затишному залі, поки Ваш автомобіль в надійних руках наших працівників. Для зручності до Ваших послуг безкоштовний доступ Wi-Fi і можливість в будь-який момент зарядити мобільний телефон.

Затишний і цікавий інтер'єр створювала дружна команда. Досвідчений дизайнер розробив загальну драйвову концепцію. Стіни пабу прикрашені автомобільними номерами, привезеними з різних країн світу, а також яскравими покришками від машин різних виробників. Інтер'єр не перевантажений декором, але в ньому досить деталей, які звертають на себе увагу.


Вже понад 3-х років Драйв Клуб пропонує своїм відвідувачам атмосферу справжнього відпочинку, якісного сервісу та комфорту!

Київська обл., Броварський р-н, с. Погреби, вул. Погребський Шлях, 1Б